رزرو هتل سنتی در کاشان - اتاق ۱۰۵ (سه نفره)

رزرو هتل سنتی در کاشان - اتاق ۱۰۵ (سه نفره)

درباره اقامتگاه

رزرو هتل سنتی در کاشان
این هتل سنتی یکی از خانه های تاریخی جذاب کاشان به شمار می رود که به خاطر داشتن خلاقیت در معماری تبدیل به یک هتل با شکوه در شهر کاشان شده است.
صبحانه و پارکینگ برای مهمانان رایگان است.
در وعده نهار و شام نیز انواع غذای باسفارش پخت میشود.
هتل سنتی شامل 17 اتاق با ظرفیتهای گوناگون هست که با امکانات کامل رفاهی و فضایی سنتی در اختیار مهمانان قرار میگیرد.
این پروفایل نمایانگر اتاق 105 هست اتاق سه نفره یک تخت دبل و یک تخت سینگل میباشد که دارای سرویس فرنگی و حمام اختصاصی هست و اتاقهای دیگر با کدهای زیر قابل رزرو است.
ساختمان زیبا هتل در گذشته با در نظر گرفتن تنوع، کارایی، خلاقیت در فضاسازی، استفاده از مهارت ها و فنون مختلف معماری، گستردگی و تنوع ساخته شده است. تزیینات، زیبایی، شکوه و جلوه گری معمارانه، همسازی با اقلیم و محیط این خانه تاریخی کاشان توانسته است اقامتی به یاد ماندنی را در زمره زیباترین،کامل ترین و شاخص ترین خانه های تاریخی ایران برای میهمانان فراهم سازد.
این خانه تاریخی در زمینی به مساحت تقریبی 5150 متر مربع و در دو طبقه اصلی بنا شده است.خانه دارای یک حیاط به مساحت تقریبی 500 متر مربع است. تراز ارتفاعی حیاط نسبت به کوچه اصلی حدود 3 متر پایین‌تر قرار دارد. در ورودی حیاط حوض پر از آب و باغچه هایی مملو از گل نگاه هر بیننده ای را به خود خیره می سازد و حسی سرشار از آرامش را بر بیننده القا می کند.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو