رزرو بوم گردی در نطنز - بادرود - اتاق vip

رزرو بوم گردی در نطنز - بادرود - اتاق vip

درباره اقامتگاه

رزرو بوم گردی در نطنز - بادرود - اتاق vip
این اتاق 24 متری مستر یکی از اتاق های یک اقامتگاه بوم گردی دنج و دلنشین می باشد که با فاصله حدود 25 کیلومتری نطنز اصفهان در شهر کویری بادرود واقع شده است.
فضای 24 اقامت بصورت دو اتاق تو در تو است که با در و پنجره های رنگی که یادآور معماری سنتی ایرانی است دارای دو تخت دبل، دو تخت یکنفره، سرویس کف خواب، کولرآبی، یخچال، بخاری و حمام با سرویس ایرانی اختصاصی است.
در حیاط این بوم‌گردی نیز تخت‌های سنتی، حوض آب با ماهی گلی و محلی برای برپایی آتش (آتشکده) با میز و صندلی تعبیه شده است که مکانی مناسب برای دورهمی در فضای باز و ساخت تجربه ای دلنشین در این عمارت سنتی است، کافی شاپ و لابی کوچک با حمام و سرویس ایرانی از دیگر مشاعات این مجموعه می باشد.
اطراف حیاط اقامتگاه با دیوار محصور و میزبان به همراه واحد پذیرش در مجموعه مستقر می باشند، همچنین به جهت حفظ امنیت بیشتر محوطه و دروازه ورودی مجهز به دوربین مداربسته است.
در کافی شاپ مجموعه امکان سرو صبحانه، ناهار و شام رستورانی با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه جداگانه وجود دارد.
لازم به ذکر است حیاط اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی است اما امکان پارک یک خودرو بصورت روباز در محوطه اختصاصی کنار ساختمان فراهم می باشد.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G می باشد.
معماری این بوم‌گردی تلفیقی از عمارت‌های دوران قاجاریه و پهلوی است، حمام صفوی نوغه‌، خانه تاریخی رهگشای و خانه تاریخی محقق الدوله در فاصله 500 متر‌ی اقامتگاه قرار دارند، همچنین موزه عروسک‌ها، کویر متین ‌آباد‌، اکو کمپ متین آباد، باغشهر نطنز، دره گوران‌، قلعه کرشاهی و کویر ابوزید‌آباد، روستای تاریخی و زیبای ابیانه و آبشار طامه از جاذبه های قابل دسترس به این منطقه می باشند.
با رزرو این اقامتگاه می توانید با پرداخت هزینه از تورهای کویرنوردی با آفرود، استفاده و لذت ببرید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو