رزرو اقامتگاه بوم گردی در مرنجاب - ۴ تخته مستر

رزرو اقامتگاه بوم گردی در مرنجاب - ۴ تخته مستر

درباره اقامتگاه

رزرو اقامتگاه بوم گردی در مرنجاب
این اتاق سنتی مستر با ظرفیت حداکثر 5 نفر در یک اقامتگاه بوم گردی در کویر مرنجاب و در 25 کیلومتری شهر آران و بیدگل واقع شده است.
اتاق به صورت کفخواب می باشد و مشاعات ساختمان شامل آشپزخانه مرکزی با اجاق گاز و یخچال، 6 حمام با سرویس ایرانی و فرنگی در حیاط می باشد، همچنین در این اقامتگاه امکان سفارش وعده های غذایی( چلو گوشت محلی، برونی، کشکاب و ... ) با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه جداگانه وجود دارد.
این اقامتگاه در یک کاروانسرای قدیمی در دل کویر زیبا مرنجاب قرار گرفته است ، معماری این بوم گردی به صورت سنتی با اتاق کاه گلی است که لذت زندگی در خانه های قدیمی ایران را برای شما تداعی می کند.
این بوم گردی اقامتگاهی زیبا و دنج در دل رمل ها و تپه های شنی با امکاناتی بسیار خوب تاسیس شده است. شب نشینی دور آتش و استراحت در کمپ های کویری و تماشای آسمان زیبای کویر در شب ، خاطره ای تمام نشدنی برای شما می سازد.
بوم گردی مجموعا شامل 80 اتاق است که به صورت های مختلفی طراحی شده است.
لازم به ذکر است حدود 10 کیلومتر مسیر منتهی به بوم گردی خاکی است.
لطفا توجه فرمایید، یک اقامتگاه کویری دارای حداقل امکانات اقامتی می باشد، لذا فقط دوستانی که با اقامت در این نوع مناطق آشنایی دارند و به دنبال تجربه اقامتی کوتاه و توام با آرامش در این مناطق هستند با آگاهی و مطالعه توضیحات اقدام به رزرو کنند

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو