اتاق میچکا

رزرو اقامتگاه بوم گردی در لفور سوادکوه - میچکا

درباره اقامتگاه

این اتاق با ظرفیت 6 نفر یکی از اتاق های اقامتگاه بوم گردی ماه سره در روستا بورخانی لفور است که در طبقه پایین یک واقع شده است و تا شیرگاه حدود 30 کیلومتر فاصله دارد.
اتاق دارای میز غذاخوری داخل اتاق ، سرویس بهداشتی ایرانی ، فرنگی و حمام مشترک می باشد که به صورت دو مجموعه مردانه و زنانه میباشد و سرویس ها خارج از اتاق و در تراس قرار دارند و تراس ، محوطه و رستوران نیز به صورت مشترک استفاده می شود ، همچنین در این اقامتگاه امکان سفارش وعده های غذایی و هماهنگی قبلی برای غذاهای محلی مانند اردک و.... نیز وجود دارد.نیرو های خدماتی به صورت 24 ساعته در خدمت مهمانان هستند.
قابل ذکر است در این مجموعه اقامتی امکان سوارکاری با هماهنگی قبلی با میزبان و پرداخت هزینه جداگانه ممکن است.
این بوم گردی در منطقه لفور سوادکوه واقع شده که از جاذبه های گردشگری این منطقه می توان به : دریاچه و جنگل لفور ، آبشار ترز ، آبشار زال ، هفت آبشار ترکمن ، غار اسپهبد خورشید ، غار کیجاک ، قله خرو نرو ، روستای برنت ، آبشار سله بن ، آبشار گزو ، دریاچه شورمست ، ییلاق زیبای آلاشت ، پارک جنگلی جوارم و . . . اشاره کرد.
همچنین می توانید با حدود 5 دقیقه پیاده روی به سوپرمارکت و نانوایی دسترسی پیدا نمایید.همچنین حدود 50 متر مسیر منتهی به اقامتگاه به صورت خاکی با دسترسی راحت است.
برای حفظ امنیت بالا در فضای اقامتگاه دوربین های مدار بسته نصب شده است.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو