اجاره منزل مبله یکخوابه در فیلبند

اجاره منزل مبله یکخوابه در فیلبند

درباره اقامتگاه

اجاره منزل مبله یکخوابه در فیلبند
این منزل مبله یکخوابه در طبقه اول یک ساختمان سه طبقه در موقعیت عالی از نظر دسترسی جاده ای با چشم انداز عالی از کوه، اقیانوس ابر، طلوع زیبای خورشید و پارکینگ اختصاصی در روستای فیلبند واقع شده است.
اقامتگاه 3 طبقه مجزا بوده که سوار بر هم به سبک خانه ماسوله ای بنا شده و درب ورودی و محوطه اقامتگاه (محصور با فنس) به صورت مشترک با سایر میهمانان می باشد.
پارکینگ شخصی این خانه در فاصله 20 متری از اقامتگاه و در کنار خیابان اصل ، سوپرمارکت و آشپزخانه قرار دارد . لازم به ذکر است دسترسی به این واحد با پیمودن 40 پله ممکن می باشد و این اقامتگاه برای سالمندان مناسب نیست.
آب این خانه روستایی از چشمه و یک تانکر 4000 لیتری تأمین می شود، بنابراین باید در مصرف آب صرفه جویی شود.
میهمانان گرامی توجه داشته باشید این منطقه فاقد لوله کشی گاز شهری می باشد و سوخت مورد نیاز برای گرمایش و پخت و پز توسط کپسول گاز مایع تأمین می شود.
امنیت روستای فیلبند توسط واحد نگهبانی 24 ساعته مستقر در ورودی روستا تامین می شود و شرایط آب و هوایی این منطقه به نحوی می باشد که رزرو اقامتگاه های آن تنها در بهار و تابستان ممکن می باشد.
کیفیت پوشش دهی خطوط تلفن همراه برای اپراتور همراه اول در مکالمه و اینترنت عالی است اما ارائه این خدمات برای اپراتور ایرانسل ممکن نیست.
فیلبند را میتوان اقیانوس ابرها نام گذاری کرد ، اگر خوش شانس باشید و شرایط آب و هوایی مساعد باشد میتوانید منظره زیبای هجوم ابرها و تشکیل اقیانوس ابر را نظاره گر باشید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو