سالن غذاخوری

اقامتگاه حاجی اسماعیل در همدان - اتاق ۵ نفره

درباره اقامتگاه

اجاره اقامتگاه حاجی اسماعیل در همدان - اتاق 5 نفره
این اتاق با ظرفیت حداکثر 5 نفر با پیمودن 10 پله در طبقه بالای یک ساختمان دو طبقه و در مجموعه بوم گردی حاجی اسماعیل که یکی از بناهای بجا مانده از جنگ جهانی دوم می باشد با حیاطی دنج و سنتی با فاصله حدود 5 کیلومتری از شهر تاریخی همدان واقع شده است.
این اتاق شامل 5 عدد سرویس رخت خواب سنتی، کرسی در فصل زمستان، شوفاژ مرکزی، پنکه، یخچال و چای ساز می باشد، همچنین اتاق فاقد سرویس بهداشتی است و میهمانان می توانند از سرویس بهداشتی عمومی در حیاط استفاده نمایند.
از مشاعات اقامتگاه می توان به آشپزخانه مرکزی با امکان گرم کردن غذا، فضای نشیمن حیاط، سالن غذاخوری و کباب پز اشاره کرد که با سایر میهمانان به صورت مشترک استفاده می شود.
حیاط بوم گردی با دیوار محصور می باشد و دارای نگبهانی 24 ساعته است، ضمنا مجموعه به دوربین مداربسته نیز مجهز می باشد.
قابل ذکر است لوله کشی آب اقامتگاه از طریق چاه تامین می شود که قابل شرب نیست لذا میهمانان با خود آب معدنی جهت آشامیدن همراه داشته باشند.
در این اقامتگاه سفارش صبحانه،نهار و شام با هماهنگی قبلی با میزبان و پرداخت هزینه جداگانه ممکن است.
با طی کردن مسافت حدود 300 متری نانوایی و سوپرمارکت قابل دسترس است و کیفیت خطوط شبکه برای ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و پوشش اینترنت در هر دو اپراتور به صورت 4G می باشد.
گفتنی است حدود 250 متر مسیر انتهایی به اقامتگاه به صورت جاده خاکی و مناسب برای تردد وسایل نقلیه است.
از ویژگی های جذاب این بوم گردی میتوان به مجموعه وسایل شخصی طلاسازی حاجی اسماعیل و پیشینه 140 ساله آن اشاره کرد.
آثار تاریخی ارزشمند همچون دهکده توریستی گنج نامه، تپه هگمتانه، آرامگاه باباطاهر و آرامگاه بوعلی سینا از جاذبه های این شهر زیبا می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو