نمای بوم گردی

اجاره سوئیت مبله در فارسان - ده چشمه

درباره اقامتگاه

اجاره سوئیت مبله در فارسان - ده چشمه
این سوئیت مبله یکخوابه با امکاناتی نظیر اینترنت و صبحانه رایگان، در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه در یک مجموعه اقامتی با معماری بومی و چیدمان سنتی در روستای ده چشمه واقع شده و تا شهر فارسان حدود 5 کیلومتر فاصله دارد.
این سوئیت دارای سالن با امکانات آشپزخانه و یک اتاق خواب می باشد.
قابل ذکر است سوئیت فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی و میهمانان می توانند از سرویس بهداشتی ایرانی و حمام عمومی در حیاط استفاده نمایند.
در این مجموعه صبحانه به صورت رایگان سرو می شود و سفارش غذاهای محلی نظیر آبگوشت بختیاری، تاس کباب و ... با هماهنگی قبلی با میزبان و پرداخت هزینه جداگانه ممکن است.
محیط اطراف حیاط اقامتگاه با دیوار حصار شده و مجموعه دوربین مداربسته محوطه حیاط را تحت پوشش قرار می دهد، همچنین آلاچیق موجود در محوطه با سایر میهمانان به صورت مشترک استفاده می شود.
حدود 500 متر از مسیر منتهی به اقامتگاه جاده به صورت خاکی با امکان تردد با وسلیه نقلیه است و میهمانان می توانند با همین میزان فاصله به نانوایی و سوپرمارکت دسترسی داشته و مایحتاج روزانه خود را تهیه نمایند.
کیفیت خطوط شبکه برای تلفن همراه در مکالمه خوب و پوشش اینترنت برای همراه اول 4G و برای ایرانسل به صورت 3G است، به علاوه مجموعه مجهز به اینترنت وای فای است که به صورت رایگان در اختیار میهمانان قرار داده می شود.
از جمله جاذبه های گردشگری این شهر می توان به مسجد جامع فارسان با قدمت قاجاریه، گردشگاه چشمه قلعه و موزه فرهنگ و تمدن فارسان اشاره کرد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو