نما ساختمان و استخر روباز آبگرم

اجاره ویلا استخردار در تهراندشت

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا استخردار در تهراندشت
این ویلا دوبلکس سه خوابه مستر با حیاطی دلنشین و استخر روباز آبگرم در منطقه تهراندشت واقع شده و با شهر کرج حدود 35 کیلومتر فاصله دارد.
ویلا با طراحی دوبلکس در طبقه پایین دارای سالن پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی ایرانی، یک اتاق خواب مستر و در طبقه بالا دارای نشیمن، دو اتاق خواب مستر و تراس می باشد.
در حیاط دنج ویلا استخر روباز آبگرم با تصفیه اتوماتیک 24 ساعته به ابعاد 9 در 4 متر و عمق 1.60 الی 1.70 متر در تمام فصول سال مهیای استفاده مهمانان گرامی است.
از دیگر امکانات این ویلا می توان به بیلیارد، میز فوتبال دستی و آتشدان اشاره کرد که می توانند ساعات خوشی را در دورهمی هایتان فراهم آورد.
محیط اطراف حیاط اقامتگاه از سه طرف با دیوار بلند و از یک سمت با دیوار کوتاه محصور شده و سرایدار نیز به صورت 24 ساعته در همین اقامتگاه و در قسمت ورودی حیاط سکونت دارد، همچنین دوربین مداربسته دروازه ورودی ویلا را تحت پوشش قرار می دهد.
سوخت مصرفی ویلا از طریق مخزن گاز مایع تامین می شود و آب لوله کشی اقامتگاه از چاه تامین شده و قابل شرب نیست لذا مهمانان گرامی با خود آب معدنی به همراه داشته باشند.
مهمانان گرامی می توانند برای تهیه مایحتاج روزانه خود از سوپرمارکت و نانوایی در فاصله حدود دو کیلومتری اقامتگاه استفاده نمایند.
پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه خوب و دسترسی به اینترنت به صورت 4G است.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو