چشم انداز حیاط مشترک

خانه با چشم انداز زیبا در دو هزار - شانه تراش - ط ۲

درباره اقامتگاه

اجاره خانه با چشم انداز زیبا در دو هزار - شانه تراش - ط 2
این خانه مبله دو خوابه که یکخواب آن مستر می باشد با حیاط زیبا و بالکن رو به چشم انداز سرسبز منحصر به فرد در طبقه دوم یک ساختمان سه طبقه سه واحدی با پارکینگ مسقف در شیب جاده روستای شانه سرا منطقه دو هزار با با فاصله حدود 35 کیلومتری از شهر تنکابن واقع شده است.
خانه با پیمودن حدود 15 پله قابل دسترسی می باشد و بالکن اقامتگاه هم رو به منظره سرسبز می باشد و به صورت اختصاصی در اختیار مهمانان است.
لازم به ذکر است ساخت طبقه همکف ساختمان هنوز به اتمام نرسیده اما در زمان حضور مهمانان در اقامتگاه ساخت و سازی انجام نمی شود، همچنین میزبان در طبقه سوم ساختمان سکونت دارد.
حیاط خانه با دیوار محصور می باشد و به صورت مشترک با میزبان در اختیار مهمانان است.
دسترسی به نانوایی و سوپرمارکت با حدود 5 دقیقه رانندگی از اقامتگاه میسر می باشد.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور ایرانسل و همراه اول در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت به صورت 4G است.
150 متر انتهایی مسیر ویلا به صورت خاکی است و دارای شیب به سمت بالا می باشد.
ساحل دریا، پارک جنگلی خشکه داران، پارک جنگلی چالدره، جنگل دوهزار و سه هزار و قلعه مارکوه بخشی از جاذبه های نزدیک به این منطقه می باشد.
میهمانان گرامی توجه کنید مسیر اقامتگاه هایی که در فاصله چشمگیر از بافت شهری یا در مناطق جنگلی ، ییلاقی و یا کوهستانی واقع شده اند ممکن است دارای شیب به سمت بالا یا آسفالت با کیفیت پایین باشد، بنابراین نیازمند مهارت حداقلی در رانندگی است، همچنین پوشش شبکه تلفن همراه در این مناطق نیز ممکن است با اختلال همراه باشد، ضمنا سکونت در این مناطق ممکن است با محدودیت هایی برای شما همراه باشد، لطفا قبل از رزرو این موارد را در نظر داشته باشید.
نمای بیرونی اقامتگاه آجری می باشد، همچنین حیاط ساختمان در ورودی ندارد.
پنجره های سالن پذیرایی پرده ندارد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو