رزرو بوم گردی در بوانات

رزرو بوم گردی در بوانات فارس- اتاق دراک

درباره اقامتگاه

رزرو اقامتگاه بوم گردی در بوانات فارس
این اتاق با ظرفیت حداکثر 2 نفر یکی از اتاق های اقامتگاه بوم گردی می باشد که در روستای جعفرآباد بوانات واقع شده است.
اتاق با دیوارهای کاه گلی نقاشی شده به صورت کف خواب می باشد که سرویس بهداشتی فرنگی اختصاصی داخل اتاق دارد و آشپزخانه ، سرویس ایرانی و محوطه به صورت مشترک قابل استفاده است ، همچنین صبحانه در این اقامتگاه به صورت رایگان سرو می شود و امکان سفارش وعده های غذایی ( ناهار و شام ) با پرداخت هزینه و هماهنگی قبلی وجود دارد.
این اقامتگاه بوم گردی در 5 کیلومتری سوریان و 14 کیلومتری بوانات قرار گرفته و از سوپر مارکت و نانوایی نیز 3 کیلومتر فاصله دارد.
در این بوم گردی تورهای گردشگری مانند کویر نوردی ، رصد ستارگان ، بازدید از پرورش گور ایرانی ، قوچ و میش کوهی ، بازدید از جاده ابریشم ، قلعه های صفویه و . . . برگزار میشود که البته ماشین سافاری مخصوص بوم گردی تا ظرفیت 10 نفر با پرداخت هزینه مهیا است.
در فضای حیاط بوم گردی میز و نیمکت چوبی و چادر عشایری برای استراحت یا صرف عصرانه و همچنین تنور برای پخت نان و دورهم نشینی دور آتش . . . در نظر گرفته شده است.
مسیر رسیدن به اقامتگاه کاملا آسفالت است و آنتن دهی برای همراه اول و ایرانسل کامل و نت همراه نیز به صورت 4g در دسترس قرار دارد.
همچنین این اقامتگاه بوم گردی با دوربین مداربسته کنترل می شود ، محدوده بوم گردی کاملا محصور است و نگهبان نیز در اقامتگاه ساکن است.
این اقامتگاه پذیرای تورها و گروهای گردشگری نیز می باشد که می توانید برای هماهنگی به منظور رزرو بیش از یک اتاق یا کل اقامتگاه با پشتیبانی جاجیگا تماس بگیرید.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو