اجاره سوئیت جنگلی در سواد کوه

اجاره سوئیت جنگلی در سواد کوه

درباره اقامتگاه

اجاره سوئیت جنگلی در سواد کوه
اقامتگاه بومگردی سوئیسی "زمزم" و دهکده توریستی برنجستانک در طبیعت بسیار زیبا و دیدنی روستای برنجستانک سوادکوه استان مازندران واقع شده است.
روستای برنجستانک، واقع در دهستان چای باغ از بخش نارنجستان شهرستان سوادکوه شمالی استان مازندران است. مجموعه اقامتی دارای 9 سوییت سوئیسی است که با متراژ 40 متر در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. اقامتگاه زمزم در 7 کیلومتری بعد از شیرگاه و 4 کیلومتری قائم شهر قرار گرفته است.
سوییت ها هرکدام دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی (سیار) و حمام مجموعا به متراژ 8 متر، تلویزیون، یخچال، کتری برقی، سینک ظرفشویی و باربیکیو را دارند و محوطه اطراف حیاط با پرچین های چوبی کوتاه محصور می باشد که تا حدودی از واحد همسایه به داخل حیاط اشراف دارد. در مجموعه اقامتگاه رستورانی بوده که مهمانان میتوانند در ان وعده های غذایی خود را سفارش دهند.
از مزیت های این سوئیت ها قرارگیری در جنگل و فاصله تا دریاچه 100متر - محیطی آرام جهت استراحت و پیاده روی - قایقرانی - ماهیگیری-خرید ماهی تازه - سوپرمارکت- اینترنت همراه اول - 90 درصد مواقع هوای ابری و نیمه ابری و بارانی - شبها در 4 فصل خنک - پاییز و زمستان ان هم دلچسب و با هوای بهاری - آلاچیق جهت استراحت در بیرون - دارای نگهبانی و حراست با امنیت بالا می باشد.
سوییتها دارای تراس جهت شب نشینی و صرف غذا - دارای آب و برق و گاز-دارای اجاق گاز داخل ساختمان و منقل و باربیکیو بیرون ساختمان - لبنیات محلی در روستا- فاصله تا قائمشهر 15 کیلومتر- فاصله تا ساری و فرودگاه 45 دقیقه - فاصله تا دریا 35 دقیقه - نزدیک به شهرهای قائمشهر وشیرگاه و بابل و بابلسر-قابل دسترسی با سواری و اتوبوس و قطار و هواپیما - فاصله تا تهران 250 کیلومتر حدود 2.5 ساعت جاده اتوبان و راحت و بدون ترافیک
توجه داشته باشید آنتن دهی و اینترنت اپراتور ایرانسل بسیار ضعیف بوده ولی آنتن دهی و اینترنت همراه اول مطلوب می باشد

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو