نما بیرون و حیاط

اجاره ویلا دوبلکس رامسر - سفید تمشک

درباره اقامتگاه

اجاره ویلا دوبلکس رامسر - سفید تمشک
این ویلای دوبلکس دو خوابه که یکی از آنها مستر است با حیاط دلباز، آلاچیق، میز فوتبال دستی، تراس و بام تهرانی با ویوی 360 درجه در روستای خوش آب و هوای سفید تمشک و در فاصله حدود 10 کیلومتری شهر توریستی رامسر واقع شده است.
در طبقه همکف پذیرایی، آشپزخانه و یک سرویس ایرانی، فرنگی مشترک با حمام و اتاق خواب ها که یکی از آنها مستر و دارای وان جکوزی می باشد در طبقه دوم قرار گرفته اند. دسترسی به تراس و بام تهرانی با آلاچیق و ویو 360 درجه به شهر زیبای رامسر، ساحل دریا و جنگل از طبقه دوم میسر می باشد.
محیط اطراف اقامتگاه با دیوار محصور شده و برای امنیت بیشتر مهمانان گرامی، ورودی و دیوارهای حیاط تحت پوشش دوربین مداربسته قرار دارد. همچنین دسترسی به نانوایی با حدود 100 متر و سوپرمارکت نیز با 300 متر پیاده روی امکان پذیر است.
کیفیت پوشش شبکه تلفن همراه برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مکالمه عالی و دسترسی به اینترنت 4G می باشد.
رامسر غربی ترین شهر استان مازندران و هم مرز با استان گیلان است که به دلیل نزدیکی کوه، دریا و جنگل در این شهر سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. غار دانیال، جنگل متل قو، ساحل زیبای دریا و تفریحات آبی مهیج همچون جت اسکی، قایق سواری، شاتل و پاراسل از جاذبه های گردشگری این شهر زیبا می باشد.

فضای اقامتگاه

فضای خواب

امکانات

تقویم / نرخ

مقررات لغو رزرو

مقررات اقامتگاه

نقشه

نظر مهمانان

راهنمای رزرو